Zacznij Działać - kurs online

Sunday, 30 December 2018 from 13:00 to 00:00  |  onlineTickets:

PRZEDSPRZEDAŻ - Zacznij działać- kurs online.

from 8 November 2017 13:00 to 31 December 2018 00:00

CENA PRZEDSPRZEDAŻOWA : REZERWACJA MIEJSCA! Zacznij działać, zamień swoje pomysły na firmę i na niej zarabiaj! - kurs online 1 rata.

£150.00

product available


PRZEDSPRZEDAŻ - Zacznij działać, zamień swoje pomysły na firmę i na niej zarabiaj! - kurs online 2 rata

from 14 January 2018 00:00 to 14 February 2018 00:00

£150.00

product available


Zacznij działać, zamień swoje pomysły na firmę i na niej zarabiaj! - kurs online

from 31 December 2017 00:00 to 31 December 2018 00:00

£600.00

product available


ZACZNIJ DZIAŁAĆ czyli uwierz w siebie, otwórz firmę i zacznij na niej zarabiać

 

8 tygodniowy kurs on-line

 

Brak pewności siebie odbiera dość często radość z życia, nie realizujemy swoich marzeń, tkwimy w toksycznym związku lub żyjemy bez celu, pasji, z negatywnymi myślami pozwalając na to by życie przeszło obok.

 

Obserwując osoby, które osiągają sukces, podróżują, mają świetne biznesy czy realizują swoje nawet najdrobniejsze marzenia mają to "coś", ten blask, taką siłę. Osoby sukcesu otaczają się nie tylko przyjaciółmi, ale również partnerami biznesowymi, doradcami i mentorami. Dlaczego stworzyłyśmy dla Ciebie Alute i Śniadania Biznesowe abyś otaczała się ludźmi którzy Cię inspirują i uskrzydlają. Chcemy jeszcze bardziej wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom i stworzyłyśmy specjalnie dla Ciebie kurs, który pomoże Ci uwierzyć w siebie, otworzyć firmę i na niej ZARABIAĆ! Kurs składa się z dwóch modułów, który jest podzielony na umiejętności twarde i miękkie. 

 

 

MODUŁ I 

 

cz. I  TY (2 tygodnie)

  

✅Twoja wizja siebie- ćwiczenia.

✅Relacja z samą sobą i akceptacja siebie- Dostaniesz gotowe narzędzia, a ćwiczenia, które pomogą zrozumieć samą siebie.

✅Przekonania w poznaniu swojej wartości. Zrozumiesz jak przekonania filtrują naszą rzeczywistość oraz dostaniesz metody na zmianę starych przekonań i zastąpienie ich nowymi, bardziej korzystnymi dla Ciebie.

✅Budowanie zaufania do Siebie – czyli jak przestać siebie zawodzić i krok po kroku zbudować mocne fundamenty zaufania do siebie.

✅Myśl jak kobieta Sukcesu! Zaprzyjaźnij się ze swoim strachem i osiągaj swoje cele.

  

 

cz. II FUNDAMENTY (2 tygodnie)

 

✅Twoja grupa docelowa- wybierz swój segment klienta!

✅Stwórz produkty/usługi które rozwiążą problem Twoich klientów

✅Skąd wziąć pieniądze na otworzenie firmy?

✅Otwarcie firmy! Rejestracja na Companies House. Register VAT/ Corporation Tax, Otworzenia programu księgowego, stworzenie faktur

 

 

MODUŁ II

 

cz. III  PRZEŁAMANIE LODÓW (2 tygodnie)

 

✅Branding- jak Cię widzą klienci, Twój osobisty marketing.

✅Social Media - jak zaistnieć w internecie, jakie kanały dotarcia wybrać, oraz przekaz.

✅Networking- z kim, gdzie i w jaki sposób rozmawiać, pozyskać nowych partnerów do współpracy.

✅Aparycja, myśl i wyglądaj jak kobieta sukcesu

 

  

cz. IV  ROBIMY PIENIĄDZE (2 tygodnie)

 

✅Lejek sprzedażowy - czyli zarabiaj jeszcze więcej!

✅Nowe produkty- co Twój klient kupuje.

✅Twoje cele finansowe. Cash-flow, Rozliczanie i Inwestowanie 

✅Twoi pracownicy. Kogo zatrudnić i ile płacić? Jak prowadzić payroll 

 

 

 

MODUŁ III Opcjonalny ( 4 tygodnie)

 

PLAN AKCJI I MENTORING - PŁATNE DODATKOWO. 

Napisz do nas o więcej. m.skowronska@alute.co.uk lub a.juszczyk@alute.co.uk

 

Marta Skowrońska

Wierzy, że w każdej kobiecie drzemie potencjał, który można obudzić przy odpowiednim wsparciu i pomocy, dlatego w 2013 założyła Alute, który początkowo był jej blogiem na temat finansów i kariery. Z czasem dzięki współpracy z różnymi osobami Alute przekształciło się w największy kobiecy portal inspirujący i motywujący tysiące kobiet w Wielkiej Brytanii. Marta jest pomysłodawczynią cyklicznych Śniadań Biznesowych dla Polek oraz Magazynu Alute. Do Londynu przyjechała z wizją studiowania i rozwijania się w tematyce biznesu. Jest absolwentką uniwersytetu Birkbeck Univeristy of London na wydziale Biznes i Media. Jej pasją są nieruchomości z czym również związana jest jej kariera. Od 7 lat pracuje w Property Investment jako Head of Finance gdzie zarządza projektami w Wielkiej Brytanii.

 

Agnieszka Juszczyk

Przedsiębiorca, inwestor, Social Media ekspert oraz współzałożycielka Alute Biznes, od ponad 3 lat zarządza i organizuje Śniadania Biznesowe Alute, współpomysłodawczyni i główna organizatorka konferencji Czas Kobiet na ponad 350 osób, gdzie głównym gościem była Beata Pawlikowska oraz organizatorka setek warsztatów motywacyjnych w Wielkiej Brytanii. Uczyła się od najlepszych: Tony Robbins, Brian Tracy, Robert i Kim Kiyosaki, Les Brown, Krzysztof Hillar, Magdalena Pawłowska, Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, Beata Pawlikowska. Absolwentka MMI T.Harv. Ecker. Wyznaje zasadę „wszystko jest możliwe w moim świecie”, a słowo „nie” jest dla niej nową możliwością. 

Inwestuje w kryptowaluty i nieruchomości w Polsce. Jest zdania, że trzeba posiadać więcej niż jedno źródło dochodu i należy rozwijać się na wielu płaszczyznach: biznesowym, duchowy, i osobistym. Z zamiłowania do zdrowego stylu życia założyła „Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety”. Projekt ten miał kilkutysięczny odzew i podbił internet przepisami bez cukru. Twierdzi, że w zdrowym ciele znajduje się zdrowy duch, dlatego nie je cukru, jest wegetarianką, uwielbia jogę i prawie każdą aktywność fizyczną. Jej kolejnym celem jest organizacja największej konferencji na 5000 osób w Londynie oraz zamieszkać na jednej z greckich wysp.