Zwiększ Swoją Pewność Siebie - kurs online

Saturday, 5 January 2019 from 00:00 to 00:00  |  onlineTickets:

Pakiet 4 tygodni Kursu o Zwiększaniu Pewności Siebie

from 31 January 2018 00:00 to 1 January 2019 00:00

£150.00

product_is_available


PROMO Pakier 4 tygodni Kursu o Zwiększaniu Pewności Siebie

from 17 December 2017 00:00 to 31 January 2018 00:00

£87.00

product_is_available


Brak pewności siebie odbiera dość często radość z życia, nie realizujemy swoich marzeń, tkwimy w toksycznym związku lub żyjemy bez celu, pasji, z negatywnymi myślami pozwalając na to by życie przeszło obok.

 

Pierwszy tydzień >> Relacji z Samą Sobą << czyli akceptacja siebie, dbanie o siebie, stawianie siebie na pierwszym miejscu oraz relacja z wewnętrznym dzieckiem.

Drugi tydzień >> Przekonania w budowaniu swojej WARTOŚCI, czym są przekonania i jak je zmieniać na te korzystne.

Trzeci tydzień >> Budowanie zaufania do Siebie << czyli jak siebie nie zawodzić i wzmocnienie "dam radę".

Czwarty tydzień >>Strach - jak sobie z nim radzić << metody na "poskromienie". Odblokowanie siebie i podjęcie kroków do spełnienia celów.

 

Autorka kursu: Agnieszka Juszczyk - blogerka, przedsiębiorca, inwestor. Wie, że każdy ma w sobie potencjał tylko wystarczy go wydobyć. Sama przeszła drogę, gdzie zbudowana silną pewność siebie. Testowała na sobie wiele ćwiczeń i przebyła setki szkoleń u njlepszych trenerów Tony Robbins, Brian Tracy, Robert i Kim Kiyosaki, Les Brown, Krzysztof Hillar, Magdalena Pawłowska, Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, Beata Pawlikowska. Teraz swoją wiedzę opisała w kursie Zwiększającym Pewność Siebie w 4 tygodnie. Jest to miesiąc pracy nad sobą, który krok po kroku przeprowadzi Cię do życie o jakim zawsze marzyłaś.